Pierwsze półrocze za namiDokładnie pół roku temu na blogu pojawił się pierwszy tekst „Czy język turecki jest trudny?”. Jak ten czas szybko leci! Po turecku to dla mnie cały czas raczkujący bobas, tak wiele jeszcze przed nim. W głowie milion pomysłów. No ale kalendarz nie kłamie, to już sześć miesięcy. Co wydarzyło się na blogu w tym czasie?


Przygotowałam dla Was w sumie 17 postów (ten jest osiemnasty).


Wpisy znajdziecie w czterech różnych kategoriach:

1) Nauka – główna kategoria, główny filar bloga. Założyłam tę stronę abyście uczyli się ze mną tureckiego. Po turecku to źródło wiedzy o języku tureckim po polsku. Od podstaw, jasno i prosto. Pamiętajcie, że jeśli czegoś nie zrozumieliście z któregoś tematu, możecie zadawać pytania w komentarzach pod postami. 

2) Turcja od A do Z – tutaj dzielę się z Wami niestandardowymi ciekawostkami o Turcji i o wszystkim co tureckie. 

3) Rozmówki  – dlaczego powstała ta kategoria? Wiele i wielu z Was żywi pozytywne uczucia do Turcji, odwiedza ten kraj, ma w swoim kręgu znajomych Turków. Nie oznacza to jednak, że opanowanie języka tureckiego to mus! Ale przydatne zwroty, użyteczne powiedzenia? Mogą ułatwić Wam wakacje w Anatolii lub zagwarantować sympatię przyjaznych Turków. 

4) Z innej beczki – to tutaj trafi ten post. Tutaj pojawił się też pierwszy konkurs po turecku. Śledź koniecznie, bo na pewno nie ostatni!Teraz trochę liczb:


Blog wyświetliliście łącznie w tym czasie 6 034 razy!

Profil po turecku na Facebooku ma 172 polubienia, natomiast na Instagramie 291 Followersów. 

Nie zapominaj, że na Instagramie możesz znaleźć cykl #jednosłówkokażdegodnia – przeglądaj i ucz się!


Kanał na YouTubie subskrybuje 130 osób. 

Najczęściej oglądane przez Was wideo Rozmówki tureckie 1: podstawowe zwroty cz. 1 zostało odtworzone aż 1 933 razy i zdobyło 36 polubień (i zero antylubień)! Wow! Nie wyobrażałam sobie wcześniej przekroczenia tysiąca wyświetleń. 


Które wpisy są Waszymi ulubionymi?

Najczęściej czytacie Czy język turecki jest trudny?

Na drugim miejscu plasuje się Pierwszy konkurs o turecku z nagrodami! 

Ostatnią pozycję na podium zajmują ex aequo Multireligijne pochodzenie flagi Turcji oraz Rozmówki 1: podstawowe zwroty cz. 1


A który wpis jest Twoim ulubionym? Czekam na odpowiedzi w komentarzach :) 


Chciałabym Wam podziękować za to pół roku. Tematyka bloga jest niszowa i nie jest on nastawiony na zdobywanie popularności w internecie. Chciałam stworzyć tu miejsce takie, jakiego sama szukałam zaczynając moją przygodę z nauką tureckiego. Cieszę się na każdy pojedynczy komentarz i wiadomość z Waszej strony. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, prośby, pomysły, zażalenia, podpowiedzi – nie wahajcie się, zostawiajcie komentarze. Bezpośredni kontakt do mnie możecie również znaleźć w zakładce o mnie

Komentarze

 1. Jestem praktycznie na starcie nauki języka tureckiego, - praktycznie potrafię powiedzieć kilka słów.
  Lekcje super. Na pewno będę korzystać. 👍

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo sie ciesze! :)
   Jak mijaja poczatki nauki? Trudne? Dobra zabawa?

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty