Wyniki konkursu z nagrodami z okazji pierwszych urodzin
Nadszedł dzień wyników konkursu! Podekscytowani?


Zwycięzca, a właściwie zwyciężczyni, po zobaczeniu publikacji tego postu, nie będzie miała  już niespodzianki. Nie będzie czytała tych zdań w poszukiwaniach wyniku. Dlaczego? Przepiękne główne zdjęcie, które widzicie powyżej jest właśnie dziełem, które zasłużyło na główną nagrodę! 

W publikacji Justyny urzekł nas, mnie i mojego Najdroższego, pomysł. Z tego co wiem, studia chyba jeszcze przed Tobą Justynko. Życzymy Ci więc z naszego polsko-tureckiego serca, abyś mogła się kształcić i rozwijać swoje pasje między innymi w murach Yıldız Teknik Üniversitesi. Jaki kierunek wybierasz? 

Lekkie wtrącenie prywatne, Yıldız Teknik Üniversitesi to uczelnia, na której studiował tata mojego Ukochanego. Bardzo dobry uniwersytet. :) 

Zdjęcie i profil zwyciężczyni możecie zobaczyć w oryginale tutaj (klik)
Poniżej zwycięskie dzieła. Tebrikler! Do Justyny już niedługo trafią nagrody!

Więcej o nagrodach wysłuchacie w wideo (klik). Są to podarki kryjące w sobie turecką historię i duszę. Mam nadzieję, że ucieszą. :) 

O Mesir Macunu napisałam specjalny post na blogu (kliknij aby przeczytać). Historia tych kolorowych cukierków kryje w sobie wiele ciekawostek. 


Bardzo chciałabym podziękować również pozostałym uczestnikom konkursu! Bardzo chętnie wybrałabym więcej niż jednego zwycięzcę. Wejdźcie koniecznie na profil Ani, która poza superzdjęciem, wyjaśniła nam w kilku zdaniach, dlaczego uczy się tureckiego. I dziewczyna ma hiperrację! Kliknij na zdjęcie i przeczytaj. :) 
Aniu, mam nadzieję, że "widzimy się" podczas następnego konkursu. Justyna wygrała przy drugim podejściu, bo z tego co pamiętam brała udział w pierwszej zabawie (klik). Cieszę się, że się nie zniechęciła! ;) Trzeci konkurs na pewno będzie! Innym powodem, dla których często uczymy się nowego, w dodatku nie takiego łatwego języka, jest miłość. To był powód Marzeny. I to był również mój powód. :) 


güle güle
Karolina

Komentarze

  1. Dziękuję bardzo za wyróżnienie, cieszę się ogromnie i pozdrawiam serdecznie 😘

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Również bardzo się cieszę i zapraszam do śledzenia bloga oraz brania udziału w kolejnych konkursach! :)

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty